
Барабан гальмівний задній (відбалансований) HD2108 (1 шт.) (HORT)
890 ₴
- В наявності
- Код: HD2108
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТОРМОЗНІ БАРАБАНИ ТМ «HORT»
Барабанне гальмо — це різновид гальмівної системи, що складається з обертового барабана, у якому гальмування досягається через притиснення гальмівних колодок до його площини.
Гальмівний барабан — порожнистий невисокий циліндр, прикріплений до моста, у який упираються гальмівні колодки для зупинки коліс.
У процесі виробництва гальмівних барабанів HORT використовуються відливки G3000 з показником твердості 187-240HB.
Точність балансування становить: 800 г.мм.
Всі гальмівні барабани ТМ HORT проходять багаторівневий контроль якості на обладнанні Carl-Zeiss (Germany), що дає змогу гарантувати вашу безпеку та комфорт.
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ
•Барабани заздалегідь збираються і всі балансуються на стенді динамічного балансування.
•Ультразвуковий контроль прихованих дефектів відливок.
•Виготовлені методом відцентрового лиття.
•Кожен барабан додатково обробляється спеціальним антикорозійним складом.
Використовується в автомобілях: Daewoo Matiz
OEM CHEVROLET 96316636, 96318925, 96320387
DAEWOO 96316636
BOSCH 986477192
BREMBO 14939210
Барабанне гальмо — це різновид гальмівної системи, що складається з обертового барабана, у якому гальмування досягається через притиснення гальмівних колодок до його площини.
Гальмівний барабан — порожнистий невисокий циліндр, прикріплений до моста, у який упираються гальмівні колодки для зупинки коліс.
У процесі виробництва гальмівних барабанів HORT використовуються відливки G3000 з показником твердості 187-240HB.
Точність балансування становить: 800 г.мм.
Всі гальмівні барабани ТМ HORT проходять багаторівневий контроль якості на обладнанні Carl-Zeiss (Germany), що дає змогу гарантувати вашу безпеку та комфорт.
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ
•Барабани заздалегідь збираються і всі балансуються на стенді динамічного балансування.
•Ультразвуковий контроль прихованих дефектів відливок.
•Виготовлені методом відцентрового лиття.
•Кожен барабан додатково обробляється спеціальним антикорозійним складом.
Використовується в автомобілях: Daewoo Matiz
OEM CHEVROLET 96316636, 96318925, 96320387
DAEWOO 96316636
BOSCH 986477192
BREMBO 14939210
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hort |
| Кросс-номери | BREMBO 14939210; Bosch 986477192; Chevrolet 96320387; Daewoo 96316636 |
| Внутрішня висота барабану | 40 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр барабана | 180 мм |
| Висота | 79.5 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴



