
Автолампи Magneti Marelli Standart V24 PB5 (003724100000)
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 003724100000
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Magneti Marelli SpA — італійська компанія, що розробляє та виробляє електрику та електроніку для автомобільної промисловості, дочіраючи компанію FIAT Group.
Компанія широко відома як технологічний партнер багатьох команд у моторних видах спорту: Чемпіонаті світу Формули-1, Чемпіонате світу ралі (WRC), Чемпіонате світу по мотогінках MotoGP та ін. Magneti Marelli розробила систему рекуперації кінетичної енергії (KERS) для команд Формули-1 — Ferrari, Renault, Toyota, Toro Rosso та Red Bull.
Вироби Magneti Marelli використовують команди Ferrari, Toro Rosso, Sauber і Lotus Renault.
Автолампи серії Standard 24V призначені для вантажних автомобілів. Вирізняються високою якістю, тривалим терміном експлуатації, вібростійкою конструкцією, чудовим освітленням дороги. Представлені у всіх типах ламп головного світла, внутрішнього та сигнального освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 003724100000 |
| Тип лампи | PB5 |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна температура | 3700К |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Потужність | 1.2 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 003724100000 |
| Перегляд | Лампа розжарювання |
| Кількість ламп у пакунку | 1 |
| Міцність | 1,2 Вт |
| Призначення | Лампа комбінації приладів |
| Напруження | 24 |
| Серія | Standard 24V |
| Цоколь | BAX10d/B8.5d |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴

