
Автолампи Magneti Marelli Standard V24 H1 (002552100000)
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 002552100000
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Magneti Marelli SpA — італійська компанія, що розробляє та виробляє електрику та електроніку для автомобільної промисловості, дочіраючи компанію FIAT Group.
Компанія широко відома як технологічний партнер багатьох команд у моторних видах спорту: Чемпіонаті світу Формули-1, Чемпіонате світу ралі (WRC), Чемпіонате світу по мотогінках MotoGP та ін. Magneti Marelli розробила систему рекуперації кінетичної енергії (KERS) для команд Формули-1 — Ferrari, Renault, Toyota, Toro Rosso та Red Bull.
Вироби Magneti Marelli використовують команди Ferrari, Toro Rosso, Sauber і Lotus Renault.
Автолампи серії Standard 24V призначені для вантажних автомобілів. Вирізняються високою якістю, тривалим терміном експлуатації, вібростійкою конструкцією, чудовим освітленням дороги. Представлені у всіх типах ламп головного світла, внутрішнього та сигнального освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світіння | Жовтий |
| Цоколь | P14.5s |
| Код запчастини | 002552100000 |
| Тип лампи | H1 |
| Колірна температура | 4200К |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Потужність | 70 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002552100000 |
| Перегляд | Галогени |
| Кількість ламп у пакунку | 1 |
| Міцність | 70 Вт |
| Призначення | Фари далекого світла |
| Напруження | 24 |
| Серія | Standard 24V |
| Температура кольору | 4200 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴


