
Автолампи Magneti Marelli All Season H3 (002573100000)
155 ₴
- В наявності
- Код: 002573100000
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Magneti Marelli SpA — італійська компанія, що розробляє та виробляє електрику та електроніку для автомобільної промисловості, дочіраючи компанію FIAT Group.
Компанія широко відома як технологічний партнер багатьох команд у моторних видах спорту: Чемпіонаті світу Формули-1, Чемпіонате світу ралі (WRC), Чемпіонате світу по мотогінках MotoGP та ін. Magneti Marelli розробила систему рекуперації кінетичної енергії (KERS) для команд Формули-1 — Ferrari, Renault, Toyota, Toro Rosso та Red Bull.
Вироби Magneti Marelli використовують команди Ferrari, Toro Rosso, Sauber і Lotus Renault.
Серія All season — це всепогідні лампи жовтого кольору. У несприятливу погоду таке світло відбивається й розсіюється менше, ніж білий і набагато краще сприймається водієм та іншими учасниками руху. Це полегшує водіння в складних погодних умовах. Завдяки іншій довжині хвилі, відмінній від білого, світловий потік краще пробиває воднузвучну атмосферу. Тому ефект «білої завіси» перед автомобілем знижується.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світіння | Жовтий |
| Цоколь | PK22s |
| Код запчастини | 002573100000 |
| Тип лампи | H3 |
| Колірна температура | 3200 К |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Потужність | 55 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002573100000 |
| Перегляд | Галогени |
| Кількість ламп у пакунку | 1 |
| Міцність | 55 Вт |
| Призначення | Фари головного світла, передня протитуманна фара |
| Напруження | 12 |
| Серія | All Season |
| Температура кольору | 3200 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴


