
SATO Q+ Радіатор AUDI A3 03-
2 441 ₴
- В наявності
- Код: R12123
- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
Система охолодження одна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категорії Система охолодження Sato tech представлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Радіатор - важливий елемент системи охолодження. При роботі двигуна виділяється велика кількість тепла. Для підтримки стабільної температури використовується охолоджуюча рідина, яка протікаючи через двигун відбирає у нього тепло, і знову охолоджується, протікаючи через радіатор, який віддає тепло в атмосферу.
Застосування: AUDI A3 03-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | R12123 |
| Довжина ядра радіатора | 648 мм |
| Ширина ядра радіатора | 399 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Toledo, Touran, Fabia, Jetta, Octavia, A3, Transporter, Passat, Leon, Golf, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | паяний |
| Розмір [мм] | 648 x 399 x 26 |
- Ціна: 2 441 ₴


