
SATO Масляний радіатор Ford Transit 06-
1 583 ₴
- В наявності
- Код: O10122
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система охолодження одна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категорії Система охолодження Sato tech представлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Масляний радіатор
Для змазування рухомих частин використовується масло, яке в процесі змащення поглинає багато тепла. Для охолодження масла і гідравлічних рідин двигуна і масла автоматичних коробок передач в сучасних автомобілях все частіше використовують масляні радіатори як окремий блок.
Застосування: Ford Transit
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | O10122 |
| Довжина ядра радіатора | 120 мм |
| Ширина ядра радіатора | 80 мм |
| Глибина ядра радіатора | 45 мм |
| Охолодження | Водяне |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | паяний |
| Розмір [мм] | 120 x 80 x 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 583 ₴

