
Масляний радіатор
1 796 ₴
- В наявності
- Код: O10106
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система охолодження одна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категорії Система охолодження Sato tech представлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Масляний радіатор
Для змазування рухомих частин використовується масло, яке в процесі змащення поглинає багато тепла. Для охолодження масла і гідравлічних рідин двигуна і масла автоматичних коробок передач в сучасних автомобілях все частіше використовують масляні радіатори як окремий блок.
Застосування:
| Модель | Кузов | Паливо | Кількість циліндрів | Об'єм двигуна | Дата випуску |
| VOLVO S80 II (AS) T6 AWD | седан | бензин | 6 | 3,0 | 01.2007 - |
| VOLVO V70 III (BW) 2.0 T | універсал | бензин | 4 | 2,0 | 01.2010 - |
| VOLVO XC60 T6 AWD | універсал | бензин | 6 | 3,0 | 05.2008 - |
| VOLVO XC60 T6 AWD | універсал | бензин | 6 | 3,0 | 05.2008 - |
| VOLVO V70 III (BW) T6 AWD | універсал | бензин | 6 | 3,0 | 08.2007 - |
| VOLVO S80 II (AS) T6 AWD | седан | бензин | 6 | 3,0 | 01.2007 - |
| VOLVO S80 II (AS) 3.2 AWD | седан | бензин | 6 | 3,2 | 01.2007 - |
| VOLVO S80 II (AS) 3.2 AWD | седан | бензин | 6 | 3,2 | 01.2007 - |
| VOLVO S80 II (AS) 3.2 | седан | бензин | 6 | 3,2 | 03.2006 - |
| VOLVO S80 II (AS) 3.2 | седан | бензин | 6 | 3,2 | 03.2006 - |
| VOLVO XC70 II T6 AWD | універсал | бензин | 6 | 3,0 | 01.2008 - |
| VOLVO XC70 II T6 AWD | універсал | бензин | 6 | 3,0 | 01.2008 - |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | O10106 |
| Довжина ядра радіатора | 139 мм |
| Ширина ядра радіатора | 68 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, S60, V70, XC60, XC70, Mondeo, S80, V60, C-Max, Galaxy, Fiesta, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | паяний |
| Розмір [мм] | 139 x 68 x 62 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 796 ₴


