
Радіатор системи охолодження
2 318 ₴
- В наявності
- Код: R12902
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | R12902 |
| Довжина ядра радіатора | 458 мм |
| Ширина ядра радіатора | 448 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір [мм] | 458 x 448 x 26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 318 ₴

