
Радіатор системи охолодження
2 906 ₴
- В наявності
- Код: R12220
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | R12220 |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Solaris, Accent i25, Rio, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір [мм] | 500 x 368 x 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 906 ₴

