
Радіатор системи охолодження
4 368 ₴
- В наявності
- Код: R13309
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | R13309 |
| Довжина ядра радіатора | 737 мм |
| Ширина ядра радіатора | 425 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір [мм] | 737 x 425 x 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 368 ₴

