
Радіатор системи охолодження
3 064 ₴
- В наявності
- Код: R12211
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | R12211 |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Ширина ядра радіатора | 407 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Duster, Sandero, Dokker, Clio, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір [мм] | 510 x 407 x 26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 064 ₴

