
SATO Радіатор Opel Astra 04-
3 251 ₴
- В наявності
- Код: R12137
- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
Система охолодження одна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категорії Система охолодження Sato tech представлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Радіатор - важливий елемент системи охолодження. При роботі двигуна виділяється велика кількість тепла. Для підтримки стабільної температури використовується охолоджуюча рідина, яка протікаючи через двигун відбирає у нього тепло, і знову охолоджується, протікаючи через радіатор, який віддає тепло в атмосферу.
Застосування: Opel Astra 04-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | R12137 |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 599 мм |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | для автоматичної КПП |
| Метод складання | паяний |
| Розмір [мм] | 599 x 368 x 26 |
- Ціна: 3 251 ₴


