
Радіатор системи опалення салона
1 969 ₴
- В наявності
- Код: H21280
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи опалення салона
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | H21280 |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 215 мм |
| Ширина ядра радіатора | 148 мм |
| Глибина ядра радіатора | 35 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Scenic, Vivaro, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | паяний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 969 ₴

