
Підшипник маточини
1 182 ₴
- В наявності
- Код: WB70069
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB70069 |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кочення |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 45.3 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 45.3 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 80 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | роликовий |
| Ширина mm | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 182 ₴

