
Підшипник маточини
744 ₴
- В наявності
- Код: WB60175
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB60175 |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип підшипника | Кочення |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 1007, 306, 106, 206, Xsara, C2, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 25 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 52 |
| Сторона встановлення | задня вісь |
| Тип | роликовий |
| Ширина mm | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴

