
Підшипник маточини
681 ₴
- В наявності
- Код: WB90397
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB90397 |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кочення |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Avella, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 38 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 63 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | роликовий |
| Ширина 2 mm | 0 |
| Ширина mm | 17 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 681 ₴

