
Підшипник маточини
801 ₴
- В наявності
- Код: WB70078
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB70078 |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип підшипника | Кочення |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Wind, Megane, Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 25 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 55 |
| Сторона встановлення | задня вісь |
| Тип | роликовий |
| Ширина mm | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 801 ₴

