
Підшипник маточини
1 092 ₴
- В наявності
- Код: WB90511
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосування: CITROEN/MITSUBISHI/PEUGEOT C4 10-/Lancer 08-/Outlander 06-/4007 07-/4008 08-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB90511 |
| Місце встановлення | Передня |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dodge, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, ASX, Lancer, Caliber, Avenger, C-Crosser, Outlander, Sebring, 4007, 4008, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 43 |
| Додаткова інформація | з магнітним кільцем ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 80 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 092 ₴

