
Підшипник маточини
1 134 ₴
- В наявності
- Код: WB70008
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB70008 |
| Місце встановлення | Передня |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Scenic, Dokker, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 mm | 0 |
| Внутрішній діаметр 2 mm | 0 |
| Внутрішній діаметр mm | 42 |
| Додаткова інформація | з магнітним кільцем ABS |
| Зовнішній діаметр 1 mm | 0 |
| Зовнішній діаметр 2 mm | 0 |
| Зовнішній діаметр mm | 80 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина 1 mm | 0 |
| Ширина 2 mm | 0 |
| Ширина mm | 39 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134 ₴

