
Підшипник маточини
881 ₴
- В наявності
- Код: WB60106
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB60106 |
| Місце встановлення | Передня |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, C4 Cactus, DS3, 1007, 207, 208, C2, C3, C-Elysee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 37 |
| Додаткова інформація | з магнітним кільцем ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 72 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 33 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 881 ₴

