
Підшипник маточини
981 ₴
- В наявності
- Код: WB90257
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | WB90257 |
| Місце встановлення | Передня |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Honda, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, XF, XJ, XK, FR-V, xf sportbrake, XE, Accord, Range Rover Evoque, Civic, F-Type |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 48 |
| Додаткова інформація | з магнітним кільцем ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 86 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 981 ₴

