
Підшипник маточини передньої Москвич 2138, 2136, 2140, 2137, 412, 427 внутрішня опора 7206 (30206)
123 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 7206
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
підшипник кочення роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 30x62x17,25
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7206 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,156 |
| Висота | 16 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр. | 30 |
| Висота B (мм) | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Каталожний номер | 7206/30206/72067304/84150338/3199116/0002359860/25359860/403-3103020 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120358 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴

