
Підшипник рульового керування ГАЗ 3306, 3307, 3309, 4301 180204 (6204 2RS)
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 180204
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 20x47x14
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Кросс-номери | GAZ 180204 |
| Сумісність з маркою | Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | DR, Boulevard, Jimny, C, Pathfinder, DL, Cabstar, SV, Swift, Cappuccino, ALTO, LS, SJ410, GR, GS, GSX, GSX-R, Samurai, Navara, SJ413 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180204 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,1 |
| Висота | 14 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Внутрішній діаметр. | 20 |
| Висота B (мм) | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 |
| Каталожний номер | 180204/6204/204/ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120145 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

