
Підшипник КПП (проміжний вал) ЗІЛ-5301 "Бичок", ЗІЛ 433360-495810, 150308 (6308 ZNR)
150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 150308
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кульковий однорядний радіальний з канавкою на зовнішньому кільці з однією захисною шайбою 40x90x23
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 150308 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,626 |
| Висота | 23 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр. | 40 |
| Висота B (мм) | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 |
| Каталожний номер | 150308/6308ZN/6308/6308N |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120035 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

