
Підшипник кульковий радіальний 80029 (629 ZZ) (мінім. партія 10 шт (туба))
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 80029
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двома захисними шайбами (метал) 9x26x8
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80029 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,019 |
| Висота | 8 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 9 мм |
| Внутрішній діаметр. | 9 |
| Висота B (мм) | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 |
| Каталожний номер | 80029/629ZZ/629 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120416 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 26 мм |
| Партія продажів | 10 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴

