
Підшипник роликовий сферичний радіальний 53615 Н (22315 CW33)
1 071 ₴
- Немає в наявності
- Код: 53615Н
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення роликовий радіальний сферичний дворядний, основне конструктивне виконання з бортиками на внутрішньому кільці, літера Н у маркуванні позначає канавку для змащення на зовнішньому кільці. 75x160x55
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 53615Н |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 5,37 |
| Висота | 55 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 75 мм |
| Внутрішній діаметр. | 75 |
| Висота B (мм) | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 |
| Каталожний номер | 3615/53615/22315 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119927 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 160мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071 ₴

