
Підшипник опори стійки ВАЗ 1117-19, 2170-72, 2190-92
152 ₴
- В наявності
- Код: 1118-2902840
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий завзятий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 11182902840 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,07 |
| Висота | 12 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 61 мм |
| Внутрішній діаметр. | 61 |
| Висота B (мм) | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 |
| Каталожний номер | 1118-2902840/SS40101/2840 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 118948 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 88 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴

