
Підшипник генератора ВАЗ 2110-15, 1117, 2123, ГАЗель, Волга, з боку випрямляча 180202 (6202 2RS) "малий"
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 180202/P6
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 15x35x11
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 180202P6 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,043 |
| Висота | 11 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 15 мм |
| Внутрішній діаметр. | 15 |
| Висота B (мм) | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 |
| Каталожний номер | 180202/6202/202/2110-2494022 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119291 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 35 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴

