
Підшипник кульковий радіальний 180209 (6209 2RS)
136 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 180209/P6
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 45x85x19
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180209P6 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,406 |
| Висота | 19 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр. | 45 |
| Висота B (мм) | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 |
| Каталожний номер | 180209/6209/209 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119307 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 85 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 ₴

