
Підшипник генератора ГАЗ, ЗИЛ, КамАЗ, КрАЗ, УАЗ, МАЗ 180603 (62303 2RS/P6)
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 180603/P6
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 17x47x19
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | GAZ 180603 |
| Виробник | ASR |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | Volga, Sobol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180603P6 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,14 |
| Висота | 19 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 17 мм |
| Внутрішній діаметр. | 17 |
| Висота B (мм) | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 |
| Каталожний номер | 180603/62303 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119324 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴

