
Підшипник кульковий радіальний 180207 (6207 2RS)
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 180207/P6
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 35x72x17
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180207P6 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,277 |
| Висота | 17 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр. | 35 |
| Висота B (мм) | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 |
| Каталожний номер | 180207/6207 2RS/207 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119305 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴

