Підшипник кульковий упорний одинарний закритого типу 70x105x21,5
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 9588214 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,5 |
| Висота | 21,5 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 70 мм |
| Внутрішній діаметр. | 70 |
| Висота B (мм) | 21,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 |
| Каталожний номер | 9588214 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120450 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 105 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 ₴


