
Підшипник кульковий упорний 8108 (51108)
76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8108
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий упорний однорядний основне конструктивне виконання 40x60x13
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 8108 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,124 |
| Висота | 13 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр. | 40 |
| Висота B (мм) | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 |
| Каталожний номер | 8108/51108 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119941 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 60 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴

