
Підшипник кульковий радіальний 180102 (6002 2RS)
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 180102
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 15x32x9
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180102 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,031 |
| Висота | 9 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 15 мм |
| Внутрішній діаметр. | 15 |
| Висота B (мм) | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 |
| Каталожний номер | 180102/6002 2RS/ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120064 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 32 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴

