
Підшипник півосі ГАЗ 2401, 2410, 31029, 3110, 31105 180308 (6308 2RS/P6)
175 ₴
- Немає в наявності
- Код: 180308/P6
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 40x90x23
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Кросс-номери | GAZ 180308 |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | Volga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180308P6 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,629 |
| Висота | 23 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр. | 40 |
| Висота B (мм) | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 |
| Каталожний номер | 180308/6308/308/3110-2403080 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119318 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴

