
Підшипник кульковий радіально-упорний дворядний (3056304) / 3304 2RS
137 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3304 2RS
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий дворядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми або пластмаси 20x52x22,2
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 33042RS |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,23 |
| Висота | 22,2 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Внутрішній діаметр. | 20 |
| Висота B (мм) | 22,2 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 |
| Каталожний номер | 5304 2RS/3304 2RS/3056304 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119920 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 52 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴

