
Підшипник кульковий радіально-упорний дворядний (3056206) / 3206 2RS
136 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3206 2RS
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіально-упорний дворядний з канавкою для введення кульок, 2RS, DD, UU, LLU - з двостороннім захистом та ущільненням з гуми або пластмаси 30x62x23.8
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 32062RS |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,314 |
| Висота | 23,8 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр. | 30 |
| Висота B (мм) | 23,8мм |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Каталожний номер | 32062RS/3056206/5206 2RS/JD8531/0002160400/AZ41664/AZ41666 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119901 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 ₴

