
Підшипник мосту заднього ГАЗ 3301-3309, ЗИЛ-131, КамАЗ-4310 (27709)
268 ₴
- Немає в наявності
- Код: 27709
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення роликовий радіально-упорний конічний однорядний з кутом контакту рівним або більше 20 градусів 45x100x31,75
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 27709 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,1 |
| Висота | 31,75 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр. | 45 |
| Висота B (мм) | 31,75 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 |
| Каталожний номер | 27709/ВТ1-0642/51-2402025 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120200 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 100 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268 ₴

