Підшипник кочення роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 75x160x40
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7315 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 3,7 |
| Висота | 37 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 75 мм |
| Внутрішній діаметр. | 75 |
| Висота B (мм) | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 |
| Каталожний номер | 7315/30315 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120379 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 160мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴


