
Підшипник маточини передньої ГАЗ 24, 2705, 2217, 3221, УАЗ зовнішній 7305 (30305/P6)
114 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7305/P6
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний 25x62x18,25
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УАЗ |
| Кросс-номери | Citroen 120321; Peugeot 120321; УАЗ 30305 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7305P6 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,273 |
| Висота | 17 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр. | 25 |
| Висота B (мм) | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Каталожний номер | 7305/30305/78067305 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120321 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴

