Підшипник кочення роликовий радіальний сферичний дворядний, основне конструктивне виконання з бортиками на внутрішньому кільці, літера Н у маркуванні позначає канавку для змащення на зовнішньому кільці. 50x110x40
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 3610Н |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,87 |
| Висота | 40 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 50 |
| Висота B (мм) | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 |
| Каталожний номер | 3610/53610/22310 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119907 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503 ₴


