Підшипник кочення роликовий радіально-упорний конічний однорядний з кутом контакту рівним або більше 20 градусів 35x80x22,75
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 27307 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,56 |
| Висота | 22,75 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр. | 35 |
| Висота B (мм) | 22,75 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 |
| Каталожний номер | 27307/31307 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120199 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 80 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴


