
Підшипник cтупицы задньої (мости проміжний та задній) КамАЗ, ЗІЛ 7815 (BT1-0679)
385 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7815
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 75x135x44,5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7815 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 2,5 |
| Висота | 44,5 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 75 мм |
| Внутрішній діаметр. | 75 |
| Висота B (мм) | 44,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 135 |
| Каталожний номер | 7815/BT1-0679 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120408 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 135 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴

