Підшипник кульковий радіальний однорядний 45x120x29
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 409 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,54 |
| Висота | 29 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр. | 45 |
| Висота B (мм) | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 |
| Каталожний номер | 409/6409/50409 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120223 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 120 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴


