
Підшипник півосі (рукав) МТЗ 80-82, кінцева передача МТЗ 50-52 217 (6217)
279 ₴
- Немає в наявності
- Код: 217
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний основне конструктивне виконання 85x150x28
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МТЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 217 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,78 |
| Висота | 28 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 85 мм |
| Внутрішній діаметр. | 85 |
| Висота B (мм) | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 |
| Каталожний номер | 6217/217 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120193 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 150 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴

