
Підшипник КПП (первинний вал) ЗІЛ-5301 "Бичок", ЗІЛ 433360-495810, 150212 (6212 ZN)
186 ₴
- Немає в наявності
- Код: 150212/P6
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кульковий радіальний однорядний з канавкою на зовнішньому кільці з однією захисною шайбою 60x110x22
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 150212P6 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,78 |
| Висота | 22 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 60 мм |
| Внутрішній діаметр. | 60 |
| Висота B (мм) | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 |
| Каталожний номер | 150212/6212ZNR |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119289 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴

