
Підшипник системи живлення двигуна КамАЗ, МАЗ, КрАЗ, ГАЗ, ЗІЛ, силовий регулятор МТЗ 8103 (51103)
32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8103
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий упорний однорядний основне конструктивне виконання 17x30x9
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 8103 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,027 |
| Висота | 9 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 17 мм |
| Внутрішній діаметр. | 17 |
| Висота B (мм) | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 |
| Каталожний номер | 8103/51103 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119936 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 30 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴

