Підшипник кочення роликовий упорний з короткими циліндричними роликами однорядний з одним роликом у гніздах сепаратора закритого типу 50x80,5x22,8
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 129710 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,45 |
| Висота | 22,8 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 50 |
| Висота B (мм) | 22,8 мм |
| Зовнішній діаметр | 80,5 |
| Каталожний номер | 129710 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120028 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 80,5 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴


