
Підшипник кульковий радіальний з сферичною поверхнею зовнішнього кільця 580205 (76205 2RS)
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 580205
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кульковий радіальний однорядний з ущільненням з двох сторін та сферичною посадковою поверхнею зовнішнього кільця 25x52x15
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 580205 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,125 |
| Висота | 15 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр. | 25 |
| Висота B (мм) | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 |
| Каталожний номер | 580205/76205 2RS/SB205 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120295 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 52 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴

