
Підшипник роликовий сферичний радіальний 3614 Н (22314 CAW33)
1 037 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3614Н
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення роликовий радіальний сферичний дворядний, основне конструктивне виконання з бортиками на внутрішньому кільці, літера Н у маркуванні позначає канавку для змащення на зовнішньому кільці. 70x150x51
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 3614Н |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 4,32 |
| Висота | 51 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 70 мм |
| Внутрішній діаметр. | 70 |
| Висота B (мм) | 51 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 |
| Каталожний номер | 3614/53614/22314 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119910 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 150 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037 ₴

